O nás

 

pure&simple - Přírodní minerální krása

„Nechte svoji pleť dýchat s pure&simple“

mceclip0

 

Pure&Simple je přírodní minerální krása právě pro Vás. Náš makeup je vyroben ze 100% čistých drcených minerálů, z vysoce kvalitních ingrediencí, bez chemických přísad. Tento minerální makeup je prodyšný a lehký, takže nebudete mít pocit masky na obličeji. Má výbornou krycí schopnost. Pomůže zakrýt různé nerovnosti pleti jako je acne, rosacea, dobrý použít po ošetření dermabrazi a lehkém chemickém peelingu.

 

 

 

logo_2  

Je velmi vhodný pro senzitivní pleť. V naší nabídce najdete také tvářenky a bronzery, které Vám přidají do tváří život a lehké opálení. Pure&Simple se vyrábí v USA, na jehož výrobu dohlížíme, abychom Vám mohli garantovat kvalitní minerální produkty. Nabízíme i několik druhů štětců, které jsou vyrobené z přírodních vlasů a navrhnuté speciálně pro aplikaci minerálního makeupu.

Pure&Simple produkty Vám poskytnou vše co potřebujete, aby se Vaše pleť cítila a vypadala skvěle. Naše minerální výrobky se aplikují velmi jednoduše, pomůžou zlepšit kondici Vaší pleti, mezitím co vy si budete užívat krásného přirozeného vzhledu.

Naše produkty nejsou testovány na zvířatech! Naše produkty jsou testovány a schváleny pro EU.

Rozšíříli jsme pro Vás nabídku produktů. V našem e-shopu si můžete zakoupit minerální dekorativní kosmetiku značky „ERTH“

ERTH také pochází z USA, je vyroben ze 100% přírodních minerálů a nabízi  minerální oční stíny. Výrobky ERTH  se dají výborně kombinovat se značkou pure&simple.

Zvolte pure&simple jako nezbytnou péči a základ pro Vaši tvář a ERTH jako doplněk který dodá ještě více barev a zvýraznění Vašich předností pro Váš obličej.

 

p.s. Mějte s námi krásnou pleť. Zvolte pure&simple.