Domů / TARANI / Soli a mýdla

REGENERAČNÍ SŮL - ČERNÝ RYBÍZ - 500 g


Ohodnoťte produkt: Kód: S07
ČERNÝ RYBÍZ
Dostupnost: Připraveno k odeslání
999,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
REGENERAČNÍ SŮL - ČERNÝ RYBÍZ - 500 g

Epsomská sůl s esenciálními oleji na kardiovaskulární systém, nervová soustavu, krev a buněčný metabolismus.

 

CHARAKTERISTIKA:

Černý rybíz obsahuje 5x více vitaminu C oproti citrusům, dále vitamin P, vitamíny skupiny B a RESVERATROL.  Má vysoký antioxidační účinek, který ovlivňuje (utlumuje) srážení krevních destiček. Sůl pomáhá při bolestech dolních končetin, otocích, mravenčení a problémech s křečovými žílami.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Tato detoxikační  sůl má silný účinek. Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce / koupel; 1 lžíce / inhalace.

 

PŮSOBENÍ ESENCÍ:

Černý rybíz & Ylang Ylang - tato kombinace oleje z jader černého rybízu a esence ylang ylang  je proslulá velkým obsahem gama-linolenové kyseliny. Naše tělo tuto kyselinu přeměňuje na molekuly, které jsou důležitou součástí našeho imunitního systému a ovlivňují SRÁŽLIVOST KRVE. Kyselina gama-linolenová je přímým prekurzorem prostaglandinů a thromboxanů.  Tato esenciální sůl je proto vhodná na rozličné problémy s nedostatečnou činností žilní soustavy a veškeré karadiovaskulární problémy.

ÚČINEK ESENCÍ NA TĚLO:

Černý rybíz a Ylang Ylang obsahuje hodně účinných vitamínů a enzymů. Mezi nejdůležitějšími je to vitamin C, který je zde obsažen 5x více než v citronech, dále vitamin P, vitamíny skupiny B a RESVERATROL, látka s vysokým antioxidačním účinkem, která ovlivňuje metabolismus lipidů a inhibuje (utlumuje) srážení krevních destiček. Z toho důvodu tato sůl velmi uleví při bolestech dolních končetin, otocích, mravenčení a problémech s křečovými žílami. Zlepšuje krevní cirkulaci a celkovou termoregulaci organismu. Tím se předchází nadměrnému ochlazování dolních končetin. Působí protizánětlivě a pomáhá detoxikovat celý kardiovaskulární systém těla od toxinů, které se akumulují zvláště při chronických zdravotních problémech v žilním systému celého těla.

ÚČINEK ESENCÍ NA PLEŤ:

Pro své antiinfekční a protizánětlivé účinky se esence využívají při kuperóze (popraskané žilky), různé druhy začervenání zvláště v oblasti tváří, nosu, ale i bradě.

BYLINY PŮSOBÍ NA:

Kardiovaskulární systém a nervovou soustavu,  buněčný metabolismus (podporují látkovou výměnu a čistí krev).

Stojí za pozornost
REGENERAČNÍ MÝDLO - ČERNÝ RYBÍZ - 100 g REGENERAČNÍ MÝDLO - ČERNÝ RYBÍZ - 100 g Kód: S11
Připraveno k odeslání
235,00 Kč
více
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.