Domů / TARANI / Soli a mýdla

REGENERAČNÍ MÝDLO - ČERNÝ RYBÍZ - 100 g


Ohodnoťte produkt: Kód: S11
Regenerační mýdlo
Dostupnost: Připraveno k odeslání
235,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
REGENERAČNÍ MÝDLO - ČERNÝ RYBÍZ - 100 g

Regenerační mýdlo pro omlazení a regeneraci citlivé a zarudlé pleti se sklonem k tvorbě popraskaných žilek. Vhodné pro pleť i tělo.

Doporučeno:

citlivá, zarudlá, poškozená pleť, tvorba rozšířených žilek v obličeji, tvorba křečových žil a otoků dolních končetin způsobených oslabením kardiovaskulárního a imunitního systému.

 

CHARAKTERISTIKA:

Terapeutické produkty jsou vyráběny přímo v ekologické oblasti středních Himalájí. Esenciální složky zanechávají na pokožce příjemnou vůni a obsahují účinné složky, které mají úžasnou snášenlivost s pokožkou. Regenerační mýdlo Černý rybíz napravuje rozšířené žilky a nežádoucí zarudnutí. Vhodné pro pokožku pleti i těla. Pro zesílení účinku doporučujeme použít celou řadu Černý rybíz. Jsou optimálně vstřebatelné a jejich složení je voleno tak, aby pokožka uchovávala svoji hydrataci.

 

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Lze jej používat jak na tělo, tak na pleť ráno po probuzení či večer po odlíčení. Krouživými pohyby vmasírujte do vlhké pokožky a následně opláchněte. Pro zesílení účinku doporučujeme použít celou řadu ČERNÝ RYBÍZ.

 

PŮSOBENÍ ESENCÍ:

Černý rybíz obsahuje 5x více vitaminu C oproti citrusům, dále vitamin P, vitamíny skupiny B a Resveratrol. Má vysoký antioxidační účinek, který ovlivňuje (utlumuje) srážení krevních destiček. Černý rybíz & Ylang-Ylang - tato kombinace oleje z jader černého rybízu a esence Ylang- Ylang je proslulá velkým obsahem gama-linolenové kyseliny. Naše tělo tuto kyselinu přeměňuje na molekuly, které jsou důležitou součástí našeho imunitního systému a ovlivňují srážlivost krve. Kyselina gama-linolenová je přímým prekurzorem prostaglandinů a thromboxanů. Složení účinných látek obsažených v tomto mýdle má pro organismus antioxidační, antitrombotické, antirevmatické, metabolické, protirakovinné, regenerační, hydratační, antistresové a vitalizující účinky.

 

ÚČINEK ESENCÍ NA TĚLO:

Ulevují při bolestech dolních končetin, otocích, mravenčení a problémech s křečovými žílami. Zlepšují krevní cirkulaci a celkovou termoregulaci organismu. Tím se předchází nadměrnému ochlazování dolních končetin. Působí protizánětlivě a pomáhají detoxikovat celý kardiovaskulární systém těla od toxinů, které se akumulují zvláště při chronických zdravotních problémech v žilním systému celého těla.

ÚČINEK ESENCÍ NA PLEŤ:

Pro své antiseptické a protizánětlivé účinky se esence využívají při kuperóze (popraskané žilky), různých druhů začervenání - zvláště v oblasti tváří, nosu, bradě.

ÚČINEK ESENCÍ NA PSYCHIKU:

Regenerační mýdlo Černý rybíz působí příznivě proti stresu, vnitřnímu neklidu, strachu, nejistotě, napětí, nervozitě, depresi, špatné náladě, skleslosti, zklamání a nedůvěře.

BYLINY PŮSOBÍ NA:

Kardiovaskulární systém a nervovou soustavu, buněčný metabolismus (podporují látkovou výměnu a čistí krev).

SLOŽENÍ:

Coconut Alcohol (Coco Palm Wax), Coconut Stearat (Coco Palm Stearat), Alcohol Flower (Vegetable Wax), Glycerin Flower, Ribes Nigrum (Black Currant) Extract, Cananga Odorata (Ylang-Ylang) Essenc. Seed Oil, Natural Fragrance.

Stojí za pozornost
REGENERAČNÍ SŮL - ČERNÝ RYBÍZ - 500 g REGENERAČNÍ SŮL - ČERNÝ RYBÍZ - 500 g Kód: S07
Připraveno k odeslání
999,00 Kč
více
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.