Domů / TARANI / Soli a mýdla

DETOXIKAČNÍ SŮL - RŮŽE - 500 g


Ohodnoťte produkt: Kód: S08
Detoxikační sůl
Dostupnost: Připraveno k odeslání
999,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
DETOXIKAČNÍ SŮL - RŮŽE - 500 g

Epsomská sůl s esenciálními oleji na nervovou soustavu, játra, slezinu, kožní a hormonální systém.

 

CHARAKTERISTIKA:

Mozkový stimulant a harmonizátor nervového systému. Koupele se doporučují při nespavosti, stresovém vypětí a neschopnosti soustředit se. Stimuluje regenerační a omlazující procesy, zmírňuje zarudnutí a podráždění na pleti.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Tato detoxikační  sůl má silný účinek. Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce / koupel; 1 lžíce / inhalace.

 

PŮSOBENÍ ESENCÍ:

Růže je tradičně nazývána „královnou květin“ a v aromaterapii je růžový olej často označován za královnu mezi esenciálními oleji. Většina esenciálních olejů má afinitu k určitému tělesnému orgánu, takže nepřekvapí, že růže se svými jemnými vlastnostmi navíc předurčuje skvělé účinky na naši emotivní  a mentální stránku. Růžový olej má mimořádně složité chemické složení. Je složen z více než 300 známých složek.

 

ÚČINEK ESENCÍ NA TĚLO:

Doporučuje se jako mozkový stimulant a harmonizátor nervového systému. A to převážně u žen a mužů, když potřebují povzbudit sex-appeal a přitažlivost. Olej je vynikající u žen, ale i mužů, když jsi nejsou jistí svou vlastní sexualitou, ať už se její nejistota projevuje jako nedůvěra ve vlastní žádoucnost, jako neochota pohlížet na sebe jako na sexuálně vyzrálou osobu, nebo v podobě problémů v již navázaném vztahu.

ÚČINEK ESENCÍ NA PLEŤ:

Může se používat na všechny typy pleti, zvláště je však prospěšný u velmi suché, citlivé a zralé pleti. Má tonizující a adstringentní účinek na krevní kapiláry, takže se osvědčuje při zmírňování zarudnutí a podráždění na pleti. Také pro jeho omlazující účinky je velmi vyhledávaný, protože jeho složení skvěle stimuluje buněčnou obnovu, a tím udržuje pleť alabastrově hladkou a vypnutou.

ÚČINEK ESENCÍ NA PSYCHIKU:

anorexie, bulimie, odpor k vlastnímu tělu, strach a deprese ze svého vzhledu, impotence, frigidita, nespavost, poruchy uvolnění a relaxace, neschopnost soustředit se, podezíravost a nedostatek sebedůvěry.

BYLINY PŮSOBÍ NA:

Mozek, nervovou soustavu, hormonální systém (hypofýzu, epifýzu, vaječníky a varlata),  stimuluje hladinu ženských a mužských hormonů, kardiovaskulární systém, kožní aparát, zažívací systém, játra a slezinu.

Stojí za pozornost
RŮŽE & OKURKA ZKLIDŇUJÍCÍ TONIKUM - 500 ml RŮŽE & OKURKA ZKLIDŇUJÍCÍ TONIKUM - 500 ml Kód: TONIK02
Připraveno k odeslání
699,00 Kč
více
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.