Domů / TARANI / Soli a mýdla

DETOXIKAČNÍ SŮL - LIMETKA - 500 g


Ohodnoťte produkt: Kód: S04
Detoxikační sůl
Dostupnost: Připraveno k odeslání
999,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
DETOXIKAČNÍ SŮL - LIMETKA - 500 g

Espomská sůl s esenciálními oleji pro vylučovací soustavu a močový měchýř.

 

CHARAKTERISTIKA:

Pomáhá detoxikovat močové cesty, močový měchýř a ledviny. Odstraňuje mnoho toxických látek, které se do těla dostávají z různých chemikálií, léků, alkoholu, cigaret nebo nezdravého jídla.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Tato detoxikační sůl má silný účinek! Doporučené množství: 3 lžíce/ koupel, 1 lžíce/ inhalace.

 

PŮSOBENÍ ESENCÍ:

Podobně jako citron, tak i limetka obsahuje dobře vstřebatelný vitamín C, který ve spojitosti s biodostupným vápníkem pomáhá tělu chránit se proti rakovině. Fytochemikálie nazývané limonoidy spojují vitamín C a vápník, takže je tělo přijímá zároveň a vytváří zásadité prostředí, které posiluje imunitní systém. Esence příznivě působí jako astringent, má přírodní antibakteriální, antivirotický a dezinfekční účinek. Limetka výrazně hydratuje a vytváří elektrolyty, protože je bohatým zdrojem minerálních solí a stopových prvků, bez kterých by naše tělo nemohlo zdravě fungovat.

ÚČINEK ESENCÍ NA TĚLO:

Limetka soustředí sílu na vylučovací soustavu, hlavně na močový měchýř a močovou trubici. Pomáhá snižovat horečku, posiluje imunitní systém při nachlazení a chřipce, mírní nadýmání a pomáhá dobrému zažívání. Ovlivňuje také správnou funkci zažívacího systému, žlučníku, jater, ale působí také pozitivně na celý kardiovaskulární systém a slezinu. Sůl se ukázala prospěšná při chronických infekcích močových cest, stafylokokových infekcích, chronických ušních infekcích, žlučníkových kamenech, poruše vstřebávání živin a při únavě nadledvin.

 

ÚČINEK ESENCÍ NA PLEŤ:

Pro své hydratační a antioxidační účinky je vhodná při oslabení pojivové tkáně a proti tvorbě vrásek. Přírodní antibakteriální a virostatické účinky se ukázaly prospěšnými při podráždění kůže, ekzémech, rozacei (růžovce), nebo oparech. Také pomáhá proti tvorbě tmavých kruhů okolo očí, protože pomáhá detoxikovat ledviny a močový měchýř. Sůl je skvělý pomocník pro dobrou elasticitu kůže a tvorbu kolagenu. Také zabraňuje tvorbě celulitidy a podporuje hladkost a jemnost pleti.

ÚČINEK ESENCÍ NA PSYCHIKU:

Ulevuje od stresu.. Dokáže zmírňovat pocity smutku, strádání a obav. Pomáhá povzbudit dobrou náladu, rozzářit všední den a zbavit se melancholie během těžkého období.

BYLINY PŮSOBÍ NA:

Vylučovací soustavu, ledviny, močový měchýř, hormonální, kardiovaskulární a zažívací systém.  Další orgány, které pomáhá posilovat, jsou žaludek, játra, žlučník, štítná žláza a  slezina.

Stojí za pozornost
REGENERAČNÍ MÝDLO - CITRON GRAPEFRUIT - 100 g REGENERAČNÍ MÝDLO - CITRON GRAPEFRUIT - 100 g Kód: S09
Připraveno k odeslání
235,00 Kč
více
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.