Domů / TARANI / Soli a mýdla

DETOXIKAČNÍ SŮL - JASMÍN SANTAL - 500 g


Ohodnoťte produkt: Kód: S01
Detoxikační sůl
Dostupnost: Připraveno k odeslání
999,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 5 Dnů
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
DETOXIKAČNÍ SŮL - JASMÍN SANTAL - 500 g

Epsomská sůl s esenciálními oleji na gynekologické problémy - bolestivá a nepravidelná menstruace, PMS, záněty, hormonální výkyvy.

 

CHARAKTERISTIKA:

Gynekologie - bolestivá a nepravidelná menstruace, PMS, záněty vaječníků, děložního čípku, endometrióza, výtoky, cysty, myomy, hormonální výkyvy, nadměrné ochlupení, projevy akné způsobené gynekologickými problémy. Upozornění: ESENCIÁLNÍ SŮL Santal & Jasmín nepoužívat v těhotenství!

PŮSOBENÍ ESENCÍ:

Esence mají blahodárné účinky na zdraví reprodukčních orgánů ženy, ale i muže. Soustředí se na správnou funkci ženských i mužských hormonů. Přispívají ke správné hormonální rovnováze estrogenů, progesteronu a testosteronu, které, pokud jsou nedostatečně nebo naopak nadměrně vytvářeny, mohou způsobovat různá omezení a problémy.

PŮSOBENÍ ESENCÍ NA PLEŤ:

Pro své zajímavé účinky v oblasti hormonální aktivity přispívají k dobré regeneraci a omlazování pleti a celého těla. Pomáhají stimulovat funkce kolagenu a udržovat kyselinu hyaluronovou v dostatečné míře v pleti. Proto je sůl vhodná pro všechny typy pleti, k omlazujícím účelům při ztrátě kolagenu a elastinu.

ÚČINEK ESENCÍ NA PSYCHIKU:

anorexie, agresivita, bulimie, odpor k vlastnímu tělu, strach, deprese ze svého vzhledu, impotence, frigidita, nespavost, poruchy uvolnění a relaxace

PŮSOBENÍ ESENCÍ NA TĚLO:

Velmi dobře působí na zdraví reprodukčních orgánů. Pomáhají při problémech s bolestivou, silnou, ale i nepravidelnou menstruací. Udržují reprodukční orgány silné, zdravé a odolné. Přispívají k dobré a kvalitní výživě reprodukčních orgánů a zaručují dostatečný přísun vitaminů a minerálů, které pomáhají bojovat s různými infekcemi.

 

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Tato detoxikační sůl má silný účinek. Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce na koupel. 1 lžíce na inhalace.

Stojí za pozornost
REGENERAČNÍ MÝDLO - JASMÍN SANTAL - 100 g REGENERAČNÍ MÝDLO - JASMÍN SANTAL - 100 g Kód: S13
Připraveno k odeslání
235,00 Kč
více
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.