Použití pure&simple

Minerální makeup je jiný než tekutý makeup a proto je třeba použít odlišnou techniku aplikace. Zde platí usloví, méně je více. Proto začněte s nanášením menšího množství produktu a postupně přidávejte až dosáhnete požadovaného výsledku.

Doporučení

Před aplikací minerálního makeupu je dobré zhydratovat pleť, proto použijte lehký hydratační přípravek dle typu Vaší pleti. Přebytek přípravku odsajte ubrouskem.

3 kroky jak použít pure&simple (ZAMÍCHAT, OKLEPAT, NANÉST)

 1. Do víčka nasypte malé množství p&s. minerálního makeupu, štětcem zamíchejte. (až uvidíte, že je minerální makeup rovnoměrně rozložen ve štětci)

 2. Přebytečné množství oklepejte. (na štětci by neměla být vidět silná vrstva makeupu)

 3. Nanášejte na obličej rovnoměrně krouživými pohyby vždy od vnější strany obličeje. Dle potřeby postup opakujte. (pro silnější líčení použijte Chrome Kabuki štětec), (pro lehčí líčení použijte Soft Face štětec.)

Jak aplikovat - postup

 1. Minerální korektor: Naberte potřebné množství korektoru (popis viz nahoře kroky 1,2) a velmi jemně naneste korektorovým štětcem na problematická místa, které je potřeba zakrýt (např: tmavé kruhy pod očima, pupínky, pigmentace...). Produkt spíše do pleti vťukávejte. Postup dle potřeby opakujte.
 2. Minerální makeup: A:(Aplikace popis viz nahoře 3kroky).B: Tento makeup lze použít také pro lehčí krytí jako korektor. Použijte korektorový štětec, technika nanášení je stejná jako při aplikaci korektoru.
 3. Minerální tvářenka: Naberte potřebné množství tvářenky (popis viz kroky 1,2) a naneste jemně na tváře pro zvýraznění jejich kontury a tvaru obličeje. Použijte náš Soft Face štětec.

  nebo

  Minerální bronzer: Naberte potřebné množství bronzeru (popis viz nahoře). Naneste nejlépe na místa, kde Vás obvykle zasáhne opálení sluníčkem (tváře, brada, nos, čelo, dekolt). Pro aplikaci použijte náš Soft Face štětec, nebo Chrome Kabuki štětec.
 4. Minerální pudr: (popis viz. nahoře 3kroky) Může se použít samostatně, nebo po nanesení korektoru, makeupu atd. jako tečka pro ucelení celkového vzhledu. Pokud máte mastnou pleť, nebo se budete pohybovat ve vlhkém či horkém klimatu, naneste tento produkt jako první( velmi dobře odsaje mastnotu ), poté aplikujte další minerální produkty. Použijte náš Soft Face štětec (pro lehčí nalíčení), nebo Chrome Kabuki štětec (pro silnější nalíčení).
 5. Projasnění Radiant Color Face - tento rozjasňující pudr Vám pomůže dodat do vašich tváří světlo. Je transparentní a minimalizuje vrasky. Nasypte malé množství Radiantu do víčka, štětcem zamíchejte-stejná technika nanášení jako naše 3kroky popsané nahoře (nejlépe použít Soft Face štětec).Nanášejte na obličej, dekolt taktéž můžete i použít jen na zvýraznění Vašich tváří. p&s Radiant lze použít samostatně, nebo aplikujte jako poslední produkt po nanesení makeupu, pudru atd... Pro zralou pleť zkuste nanést p&s Radiant jako první a potom aplikujte další naše produkty dle potřeby (makeup, pudr). Vaše pleť se rozjasní.

 

Jednotlivé výrobky lze použít i samostatně.

Naše výrobky můžete aplikovat na obličej, krk, dekolt, popřípadě i na tělo.

Doporučení: Náš makeup používejte denně jako druhou péči o Vaši pleť. Složení minerálů v pure&simple produktech zaručí zlepšení kondice Vaší pleti.

Naše produkty se dají různě kombinovat, navzájem se vhodně doplňují. Vždy je dobré mít alespoň dva odstíny makeupu např: světlejší a tmavší a to z různých důvodů: Pro lepší vystínování obličeje, silnější krytí všech nedostatků pleti, večerní líčení, letní a zimní období (bledá a opálená pleť).