Často kladené otázky

Co je to minerální makeup?

Minerální makeup je složený z přirozeně působících minerálů které jsou používány v kosmetice již po staletí.(např. Kleopatra používala drcenou Micu na tělo k projasnění). Minerály se těží ze zemského povrchu po celém světě. Rafinované se rozdrtí a dále zpracovávají do podoby sypkého pudru. Některé minerály mají lehký jas a třpyt a odrážejí světlo. Když aplikujete minerální makeup, pleť se rozzáří a vypadá mladistvě.

Proč známé kosmetické značky neprodávají více minerální makeup?

Protože, samotná výroba přírodního minerálního makeupu je drahá.

Můžu použít pure&simple, když mám acne?

Absolutně! Náš pure&simple minerální makeup má velmi dobré krycí schopnosti a obsahuje také Zinc Oxide, který pomůže zklidnit a také zlepšit kondici Vaší pleti.

Mám velmi senzitivní pleť, můžu použít Váše minerální produkty?

Jestliže patříte mezi ty co mají senzitivní pleť tak pure&simple minerální produkty jsou správná volba. Je potřeba poznamenat, že každá pleť je jedinečná a reaguje na různé produkty odlišně. Mezi dráždivé ingredience patří talc, barviva a vůně. Naše produkty tyto ingredience neobsahují.

Je pure&simple minerální makeup testován na zvířatech?

Náš minerální makeup není testován na zvířatech.

Mám suchou pleť, je dobré použít minerální makeup?

pure&simple minerální makeup pokožku nevysušuje. Ovšem pokožka by měla být dobře zhydratovaná a připravena na aplikaci makeupu. Použijte hydratační krém či fluid ( přípravek by měl být zcela absorbován do pleti) předtím než nanesete makeup či další produkty.

Jak správně použít minerální makeup?

Pro všechny naše produkty platí, méně je více. Aplikujte lehčí vrstvy a pokud nebudete spokojeni, postupně přidávejte. Pro podrobnější informace navštivte naši sekci použití.

Mám velmi mastnou pleť a po použití makeupu a pudru se za chvíli zase lesknu?

Zkuste nanést jako první náš minerální pudr Moth Veil (dobře odsaje mastnotu), poté aplikujte další produkty makeup atd.. A zakončete znovu minerálním pudrem.

Jsou Vaše minerální produkty testovány?

Ano, všechny naše produkty jsou testovány v Ústavu pro Kosmetiku v Praze.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Napište nám.